OPINIE KLIENTÓW

DAYSTORY - Kamerzysta & Fotograf, Dron - wolne terminy 2019

Bardzo polecamy współpracę z DayStory i panem Aleksandrem 🙂 Film i zdjęcia i z wesela i z pleneru przeszły nasze najśmielsze oczekiwania 🙂 współpraca i w trakcie ustaleń i później finalnie na ślubie i weselu była bardzo owocna i konkretna. Film jest świetnie zamontowany, spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Zdjęcia są również fantastyczne, kto je ogląda się nimi zachwyca, ostatnio ktoś się zdziwił że jedna osoba potrafiła tyle sensownych zdjęć ze ślubu i wesela zrobić 😉 i znalazło się tez miejsce na zdjęcia bardziej artystyczne. Zdjęciami z pleneru jesteśmy oczarowani 🙂 naprawdę polecamy współpracę z tą ekipa, są mili, przyjaźni, jednocześnie dyskretnie i dobrze robią swoją robotę, a efekt zachwyca 🙂 pozdrawiamy 🙂

Agnieszka & Maciej, data ślubu 01-09-2018
 

Świetna współpraca i profesjonalizm, a efekty przeszły nasze oczekiwania .Podczas ślubu i wesela nie odczuwało się obecności kamer, zespół bardzo dyskretny, co bardzo pomagało w tym całym zamieszaniu 😉 .Piękne zdjęcia i film, a podkład muzyczny super dobrany -wszystko naprawdę na wysokim poziomie ! Polecamy wszystkim 🙂

Monika & Tomasz, data ślubu: 25-08-2018

 

Doskonała współpraca, pełen profesjonalizm, wykonanie filmu oraz zdjęć na najwyższym poziome. Efekt końcowy przerósł wszelkie oczekiwania. Gorąco polecamy

Ula & Marcin, data ślubu: 10-08-2018

 

Współpraca na najwyższym poziomie- pełen profesjonalizm
Zdjęcia przepiękne, film zmontowany perfekcyjnie – zgrany idealnie z podkładem muzycznym.
Sesja ślubna na pełnym luzie
Polecamy!

Kinga & Łukasz, data ślubu: 17-08-2018

 

Bardzo profesjonalna obsługa i świetny efekt końcowy. Bardzo przyjemnie nam się pracowało, kamerzysta obecny na ślubie był taktowny, skonsultował z nami plan kręcenia i złapał wszystkie kluczowe elementy imprezy. Trailer jak i pełny film wyszły bardzo fajnie, dzięki dobremu montażowi i doborowi muzyki. Wywiady też wypadły bardzo fajnie. Gorąco polecamy.

Sarah & Piotr, data ślubu: 28-07-2018

 

Pełen profesjonalizm, świetna współpraca, doskonały kontakt oraz doskonały efekt końcowy! Gorąco polecam!

Mariola & Piotr, data ślubu: 28-07-2018

 

Gorąco polecam usługi Daystory. Jest to zespół profesjonalistów. Wykonali dla nas fotografię ślubną, weselną i plenerową, a także film ze ślubu i wesela. Jesteśmy baaaardzo zadowoleni. Film bardzo dobrze sie ogląda, nie jest nużący, ma odpowiednia długość. Zdjęcia są po prostu przecudne;-) najwyższej jakości, nie spodziewaliśmy sie takiego efektu:-)
Osoby, z którymi współpracowaliśmy bardzo kulturalne, mile oraz kontaktowe. Nie narzucały nam swoich pomysłów, wszystko razem ustalaliśmy. P o l e c a m y!!!!!! 🙂

Magdalena & Piotr, data ślubu: 19-08-2017

 

Serdecznie polecamy i zachęcamy do skorzystania z usług wspaniałych fachowców i profesjonalistów, którzy wykonują prace z pasja i zaangażowaniem. Każdy detal, szczegół uwieczniają, pozostawiając cudowne wspomnienia. Wybór ich to klasa sama w sobie oraz pewność , że Wasz dzień i wieczór będzie zapisany perfekcyjnie.
Polecamy i na pewno skorzystamy w kolejnych etapach naszego życia.

Magdalena & Michał, data ślubu: 26-01-2018

 

Z przyjemnością polecamy usługi Day Story! Przed ślubem nie uwierzyłbym, że coś takiego napiszę, a jednak…Otóż przed ślubem moje wyobrażenie o filmie z takiej uroczystości, to wspomnienie nagrań późnego VHS / wczesnego DVD, dużo bardziej wolałem fotoreportaż i nie za bardzo widziałem sens, żeby z naszego wesela film w ogóle robić. Narzeczona zaś chciała i to zorganizowała, a ja odpuściłem. Przy czym tak wyszło, że oboje nie mieliśmy czasu czegokolwiek ustalać z ekipą i poznaliśmy ich dopiero podczas przygotowań do ślubu w sobotę popołudniu. Okazało się jednak, że ekipa nie potrzebuje żadnych ustaleń, bo doskonale wiedzą co, kiedy i jak chcą nagrać, tak że właściwie my zajęliśmy się sobą i gośćmi, a filmowcy byli praktycznie niezauważalni.

Nadszedł dzień premiery. Po projekcji opadła mi szczęka z wrażenia! Nigdy nie przypuszczałbym, że film z wesela może być tak profesjonalnie zrobiony i mieć tak wysoką jakość. Precyzja montażu scen, zgranie z motywami muzycznymi, dbałość o detal, ciekawe efekty „specjalne”, których nawet nie umiem nazwać… A sceny z drona robią niesamowite wrażenie, bo jak to było u nas, były miłe okoliczności przyrody, lato i słoneczna pogoda. Po prostu majstersztyk! Dziękujemy!

Podsumowując – film zrobiony przez Day Story będzie dla nas i naszej rodziny wspaniałą pamiątką na lata. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy ekipę innym parom.

Małgosia i Sławek, data ślubu: 29-07-2017